niedziela, 6 marca 2011

Stowarzyszenie Arcana Historii REKRUTACJA

Stowarzyszenie Arcana Historii poszukuje osób, chętnych do stania się członkami naszego skromnego towarzystwa.

W Stowarzyszeniu prowadzimy obecnie kilka projektów, rozwijamy się i potrzebujemy rąk do pracy. Jednocześnie jest to doskonała okazja do wejścia w świat społeczny i do nabycia nowych umiejętności. Będzie tez szansa współpracy w środowisku międzynarodowym, stąd mile widziane są osoby ze znajomością jezyków:
- rosyjskiego,
- niemieckiego,
- angielskiego.
Poszukujemy tez w trybie ciągłym: socjologów, prawników, filozofów, politologów, pedagogów, historyków.
Kazdy kto się zgłosi otrzyma konkretne zadania i będzie miał mozliwość realizowania się na niwie naukowej i społecznej.
W związku z uruchamianiem witryny http://www.arcanahistorii.org/ z chęcią podejmiemy współpracę z osobą, która będzie chętna sprawować biezący nadzór nad naszym serwisem. Na tej stronie znajdą się nasze filmy, ksiązki, "Słowo Młodych", opis projektów, ale takze forum i zamknięte forum dla członków Stowarzyszenia pełniące rolę platformy informacji wewnętrznej.
Nie jest wazna opcja polityczna. Wystarczy zaakceptować statut i wypełnić deklarację. Wymagane jest poświęcenie dla wspólnie określonych zadań.
W trybie pilnym poszukujemy skarbnika najlepiej aby była to osoba o wykształceniu administracyjnym, jednocześnie będzie pełniła funkcję członka Zarządu, więc przed przyjęciem przejdzie odpowiednie testy.
U nas liczy sie tylko statut i dązenie do wyznaczonych nim celów. Obowiązuje twardy rygor, cotygodniowe spotkania i przyjazna atmosfera. Wzajemne zaufanie i mozliwość polegania na sobie równiez w sprawach nie dotyczacych stowarzyszenia.


Każdy chętny otrzyma ode mnie statut i deklarację.
Składki członkowskie wynoszą 30 zł kwartalnie, proszę brać to pod wzgląd ;-)
Dane kontaktowe:
tel: 889681139