wtorek, 28 czerwca 2011

Mustang Race 2011 w Chojnicach!!

W sobotę do Chojnic dotrą załogi Mustang Race 2011, Chojnice znalazły się na trasie z Warszawy do Kołobrzegu.

Ta świetna forma promocji kolelcjonerstwa wpaniałych aut, ale i formy spędzania czasu wolnego, nie znalazła uznania w Chojnicach. Ani Promocja Regionu nie znalazła w tym żadnego "biznesu", ani też samo Miasto Chojnice. Uczestnicy nie mają nawet gdzie wystawić swoich aut...bo na Starym Rynku nie będzie to miało miejsca.

W każdym razie już w sobotę w Chojnicach, gdzieś ... ukryje się kilkadziesiąt motoryzacyjnych piękności, aut legend o mocy tych ognistych rumaków...Nie mogę się doczekać :)

AKTUALIZACJA:
http://chojnice24.pl/artykul/10488/mustang-race-2011/

Jednak będzie mozna w sobotę obejrzeć Mustangi w Chojnicach od godz. 15.30 na parkingu przy Mistralu w Chojnicach. Sprawą zainteresowala się redakcha ch24.pl, podziekowania tez dla Państwa Musolf za zyczliwe udostepnienie parkingu.

Oto stronka rajdu: http://www.mustangrace.pl/

A tutaj smaczny film:

Wystawa ku pamięci Księdza Jerzego Popiełuszki

W kościele przy ul. Wiśniowej, gdzie mieści się parafia św. Jadwigi Królowej jest prezentowana wystawa poświęcona pamięci zamordowanego przez komunistów Księdza Jerzego Popiełuszki.Oprócz zdjęć, prezentowane są liczne dokumenty, listy. Wystawę odwiedziłem i polecam kazdemu kto zechciałby się dowiedzieć czegoś o x. Popiełuszce w oparciu o zgromadzone dokumenty i materiał zdjęciowy.