czwartek, 14 października 2010

Zamach? Według dziennik.pl nikt nie przeżył ZAMACHU w Smoleńsku


Szokującą rzecz odkryłem dziś w nocy na portau http://www.dziennik.pl/ . Proszę się przyjrzeć powyzszemu zrzutowi z ekranu i dokładnie przeanalizować zdanie zakreślone przeze mnie na czerwono. Pozostawiam bez komentarza, jako ciekawostkę, pomyłkę...kto wie?

Korwin - Mikke popiera Wentę
Poparcie dla Wenty jest z pewnościa wypadkową pewnej wspólnej plaszczyzy ideowej między JKM, a Marcinem Wentą. Popracie uzyskał cały Projekt Samorządność to z list Projektu do wyborów pójda działacze partii Wolność i Praworządność z Chojnic, miedzy innymi Krzysztof Haliżak.

Cieszę się z tego, że polityk takiej rangi jak Korwin - Mikke z obdarza pełnym zaufaniem Marcina i popiera dążenia jego i całego "Proejektu Samorządność" co ważne poparcie dotyczy płaszczyzny programowej. Bo u nas, co mogę zdradzic program jest gotowy od ponad miesiąca. Lezy sobie bezpiecznie i zyskuje poparcie ludzi rangi Korwina - myślących krytycznie i konstruktywnie. Mam nadzieję, że i nas tworzących ten program bylo stać na taką błyskotwliwość. Wiadomo największy kapitał niesie dobra myśl.


Zapraszam na strony JKM:http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ , http://korwin-mikke.pl/ . Oczywiscie na youtube.com można znaleźć multum doskonalcyh polemik Korwin - Mikke z przeróznymi adwersarzami.


Uwierz w Zmiany!