poniedziałek, 8 listopada 2010

Anty - rekomendacje do Rady Miasta Chojnice

Z okręgu nr 1 do Rady Miasta ANTY - rekomendację otrzymują:

z KWW Arseniusza Finstera Program 2014

Janowski Mirosław Edmund
Gabryś Edward Witkor
Niesłony Bernard Walentyn

z okręgu nr 2

Pietrzyk Edward
Kowalik Stanisław Kazimierz
Szlanga Antoni
Folerzyński Dariusz
Eichler Piotr

z okręgu nr 3

Finster Arseniusz
Skiba Józef Marian
Kuffel Bogdan Ludwik
Błoniarz - Górna Maria Zofia
Paczkowska Ludomiła Kazimiera
Czajka Marek Paweł - współpracownik organów bezpieczeństwa PRL
Gąsiorowski Andrzej Lechosław
Wodzikowski Czesław Jan

Na tych Panów i Panie proszę nie głosować!

Głos poparcia

Będzie kontrowersyjnie. Bo wiele stereotypów utrwaliło niezbyt pozytywny obraz Pana Zbigniewa Reszkowskiego, a będzie właśnie o Nim.

Tym wpisem udzielam poparcia Panu Leonowi Zbigniewowi Reszkowskiemu, który jest liderem na liście Projektu Samorządność w okręgu nr 3 - do Rady Miasta Chojnice.

Pan Zbigniew będąc wielce kontrowersyjną i barwną postacią miasta jest jednocześnie od lat oddany w pracach Stowarzyszenia Arcana Historii. To Pan Zbyszek przygotowywał zawsze zaplecze techniczne naszych imprez - nagłośnienie, stoły, krzesła, transport, pieczątki, etc. Był tez dla nas wsparciem ideowym i przyjacielem w ciezkich chwilach.

Popieram Pana Zbyszka bo wiem, że jest to człowiek oddany pracy społecznej. Poza tym piłsudczyk z serca i ducha. O jego postawie antykomunistycznej nie będę pisał wiele choć wiele napisać powinienem. Tutaj znajdziecie Państwo nieco więcej informacji o podziemnej działalności Pana Zbigniewa - http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=Reszkowski&idx=&katalogId=0&subpageKatalogId=4&pageNo=1&osobaId=18256& .
Pan Zbigniew to człowiek, który potrafi działać i pracy się nie boi. Nie jest to człowiek, który szedłby do Rady przez wzgląd na cokolwiek innego jak tylko chęć zmiany tego z czym się borykamy w Chojnicach.
Każdego kto mieszka w Chojnicach na ulicach jakie obejmuje okręg nr 3. Proszę o głos dla Pana Zbigniewa. Mój głos Pan Zbigniew już ma.
Serdecznie zapraszam na stronę Pana Zbigniewa - http://www.reszkowski.com/
Stowarzyszenie Arcana Historii poleca - Leon Zbigniew Reszkowski kandydat z list Projekt Samorządność!