czwartek, 20 marca 2014

Finster dezerteruje

Jak możemy się dowiedzieć z bieżącego numeru "Czasu Chojnic" Arseniusz Finster będzie kandydował do rady powiatu chojnickiego z miejsca pierwszego na tworzonej przez siebie liście.

Stąd nasz burmistrz daje jasny sygnał społeczeństwu, "opuszczam miasto", dezerteruje. Co więcej jest to ruch obliczony na wciągnięcie do Rady Powiatu całej rzeszy skompromitowanych osób z obozu władzy w Chojnicach. Finster jako lokomotywa listy wciągnie wraz z Pietrzykiem parę innych nazwisk - być może, bo sukcesu im nie wróżę, a i tak będą próbowali pozostać w mieście. 

Czy to jest wiarygodny kandydat na burmistrza, który jednocześnie startuje do Rady Powiatu? Wyborcy nie dajmy się oszukać!

Proponuję Arseniuszowi Finsterowi, aby kandydował do powiatu i zrezygnował w ogóle z ubiegania się o reelekcję w Chojnicach. Jak ktoś myśli tylko o zabezpieczeniu sobie miejsca przy samorządowym korytku to właśnie takie ruchy wykonuje jak obecnie burmistrz. To jest koniunkturalizm w pełnej krasie. Wybory  na burmistrza już dziś można dla Arseniusza Finstera uznać za przegrane.