piątek, 17 kwietnia 2015

Wizyta odwołana

Dziś odwołano wizytę w Chojnicach kandydata na urząd prezydenta RP z ramienia PiS. Wszyscy zainteresowani przyjęli to ze zdumieniem. Jesteśmy rozczarowani, ale mamy nadzieję, że jeszcze przed I turą Andrzej Duda pojawi się w Chojnicach, aby zmobilizować swój elektorat. Chyba po prostu, wobec ludzi wypadałoby podać do opinii publicznej konkretne przyczyny zmiany planów. Tego będziemy się domagali od sztabu wyborczego. 

Nie rozumiem też, dlaczego w imię pewnych miast - Słupsk, Bytów czy Kościerzyna marginalizuje się w kampanii wyborczej stolicę 100 tysięcznego powiatu chojnickiego, a tak właśnie odbieram dzisiejszą decyzję sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Kandydat na prezydenta był w Sępólnie Krajeńskim w Tucholi, będzie dziś w Bytowie i Kościerzynie...

Tymczasem czekamy na wizytę Andrzeja Dudy. Dziś jestem równie rozczarowany, jak i większość z tych, którzy oczekiwali na ten przyjazd.

W dniu wczorajszym poseł Janusz Śniadek poinformował o tym, że Andrzej Duda ma przyjechać do Chojnic pomiędzy I a II turą.