poniedziałek, 25 października 2010

Posłuchaj Artura i ... głosuj!


Mój kolega Artur Grodziski prowadzi własną stronę internetową pod adresem http://www.arturgrodziski.pl/ . Co na stronie?


Artur jest kandydatem Projektu Samorządność do Rady Miasta w Chojnicach. Ze strony możemy sie dowiedzieć jakimi wartościami będzie się kierował pracując na rzecz chojniczan jako radny miejski.


Mnie osobiście przekonały słowa jakie Artur wypowiada w klipie na swojej stronie. Mam na myśli jego uwagę o tym, że należy dać szansę dorastać kolejnym pokoleniom w przyjaznym i rozwiniętym mieście - otwartym na świat.


Raz jeszcze polecam uwadze stronę Artura - http://www.arturgrodziski.pl/


Artur startuje z okręgu wyborczego nr 3 (prawie cała południowa część miasta). Pozycja na liście nr 2. Lista Projekt Samorządność.


Uwierz w Zmiany - głosuj na Artura!

10 komentarzy:

 1. Może i miły, sympatyczny facet, ale mógłby oprócz frazesów choć parę słów o programie powiedzieć. Co chce robić? Jakie ma pomysły? Hasło "wszyscy są równi" nie jest odkrywcze, już Orwell je cytował, a jego bohaterowie dodawali szeptem "ale niektórzy równiejsi" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Artur Grodziski

  JAk stwierdził Marcin, głównie chodzi mi o wartości jakimi się kieruję i będe się kierwał w dalszym ciągu. Co do programu,to już w najbliższym czasie się on pokarze. Natomiast, nie chcę być kolejną osobą która obiecuje gruszki na wierzbie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Artur twardo stąpa po ziemi. Racja, że nie mówi tam jaki krawężnik wstawi, a jaki usunie, ale mówi o wartościach którymi będzie się kierował - blisko ludzi i praca na rzecz Chojnic w myśl tego, że kolejne pokolenia też mają tutaj żyć. Jest ojcem wie co mówi. Konkrety na pewno poda po tym jak PS ogłosi swój program.

  OdpowiedzUsuń
 4. Poczekamy, zobaczymy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę, robicie błędy ortograficzne , jak macie z tym kłopoty, to zajrzyjcie do słownika.......
  np. czas pokarze- pisz; czas pokaże
  tułaczka studęcka - pisz : tułaczka studencka
  A może lepiej , niech Pan , Panie Marcinie, sprawdza ich teksty, zanim trafią do publiki wyborczej!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wycofałem swoją osobę ze wszlekiego zaangażowania piśmienniczego dla PS. Mam nadzieję, że w wywiadzie z Panem Wentą nie znalazł Pan wielu błędów ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie każdy może być poliglotą:P
  jeżeli ma pomysły to chwała mu za to...

  OdpowiedzUsuń
 8. nie ma pomysłów !!! zapytaj go o program to on na to: niebawem się ukaże ... - przecież oni nie mają programu i zbywają tymi tekstami ludzi bo sami nie wiedzą co chcą dla wyborców zrobić i jakie pomysły wdrożyć

  OdpowiedzUsuń
 9. Projekt Samorządność ma swój program. Został on zaprezentowany na konwencji i z tego co wiem w całości znajdzie się na stronie www.projektsamorzadnosc.pl . Każdy z kandydatów, jeśli otrzyma mandat radnego to będzie też wypełniał zobowiązania programowe. Z tym już będzie sporo pracy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń