wtorek, 25 października 2011

Arcana Historii poszukują wsparcia

W związku ze zbliżającym się terminem wydania kolejnego numeru naszego periodyku "Słowo Młodych" apeluję do czytelników mojego bloga, do sympatyków Arcan Historii o przekazywanie darowizn pieniężnych na cele statutowe dla Stowarzyszenia Arcana Historii. Pieniądze zostaną wykorzystane na wydanie jeszcze w tym roku nowego numeru "Słowa Młodych".

W tym numerze moc artykułów z zakresu historii lokalnej, ale i kolejne zmiany w samym periodyku. Szczegółów na razie nie zdradzam, ale zapewniam o ich doniosłości :) Zapewne ten numer to kolejny krok w kierunku budowy środowiska naukowego skupionego wokół Arcan Historii, ale i wokół idei promocji prac i zainteresowań młodych adeptów nauki. Oczywiście pismo zachowa swój interdyscyplinarny charakter nadal jednak będąc osadzonym w szeroko pojętej humanistyce.

Większość numerów została wydana dzięki składkom członkowskim, ale przy rosnącym nakładzie i jakości pisma, co za tym idzie i przy rosnących kosztach jest nadal potrzebna pomoc sympatyków i ludzi dobrej woli. Szczególnie dziękuję tym wszystkim, którzy do tej pory wymiernie nam pomagali!

Oto wykaz dotychczasowo opublikowanych artykułów w "Słowie Młodych":


Darowizny można przekazywać na podane poniżej konto:

Stowrzyszenie Arcana Historii
ul. Wysoka 3
89-600 Chojnice

Numer konta: 93 1090 1072 0000 0001 1028 1432

Za wszelką pomoc, za każdą złotówkę z góry dziękujemy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza