piątek, 20 grudnia 2013

66% przeciwko Finsterowi

Tego się pewnie nikt nie spodziewał! Arseniusz Finster dostał żółtą kartkę od chojniczan. W plebiscycie "Gazety Pomorskiej" pod tytułem "Oceń władzę" aż 66% osób biorących udział w plebiscycie było przeciwko burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi. 

Lepszego prezentu na Święta nie mogłem sobie wymarzyć. Nadchodzi czas politycznej klęski Arseniusz Finstera. Finał kariery politycznej już za rok. W 2014 roku pożegnamy Arseniusza Finstera burmistrza Chojnic, w sensie politycznym oczywiście.  

Wreszcie dotarło do chojniczan, że są oszukiwani, manipulowani, okłamywani. Nasze miasto staje się coraz biedniejsze, a skala migracji przybiera na sile. To rzeczywiście nie może się nikomu podobać. Gospodarczo i politycznie miasto Chojnice zostało zdegradowane do III ligi i dziś prezentuje taki sam status społeczno - ekonomiczny, a i polityczny, jak miasta na wschodniej ścianie Polski.

Dlatego już dziś zachęcam do głosowania na kandydata PChS Mariusza Brunkę. 

Finster dostał pod choinkę rózgę, ale na poprawę bym nie liczył. Będzie jeszcze gorzej...politycznie Finster idzie na dno.

Dzisiejsza (20.12.2013) "Gazeta Pomorska".

5 komentarzy:

 1. myśląca obywatelka21 grudnia 2013 04:01

  Wiemy oczywiscie jakiego pokroju "obywatele" głosowali w tym plebiscycie. Prawie nikt o nim nie słyszał, wiec te 66% przeciwko jest niczym "poparcie" JKM przed wyborami. Wszyscy wiemy jak się to skończyło. Muszek nie widać w sejmie. Burmistrza jeszcze długo nikt nie zastąpi, nie ma godnego kontrkandydata. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cytuję: "lepszego prezentu na Święta nie mogłem sobie wymarzyć"! Jesteś z siebie i swoich słów zadowolony? Idź przed świętami do spowiedzi i wyspowiadaj się jak to jesteś nastawiony do bliźnich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś małym i zawistnym człowieczkiem jak twój prezes, on też wszystkim oprócz siebie źle życzy!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam 1,80 metra, nie wiem czy jestem taki mały :) Może niewielki :) byłoby lepszym określeniem.I nie jestem zawistny, a altruistyczny bo tak dla społeczeństwa jak i dla siebie chcę Chojnic zasobnych, dzietnych i atrakcyjnych. A nie miasta emerytów opartego o układy z ludnościa w wieku produkcyjnym na zmywakach i budowach na całym świecie (chyba, że tego chcą). Oczywiście w świecie polityki i w kategoriach polityczności życzę Finsterowi jak najgorzej i tego nie ukrywam. Swoimi nieudacznymi rządami doprowadził to miasto do wyludnienia. Jego polityka polega na zwykłym "błądzeniu we mgle" A intencyjność widzę tam, gdzie zaczyna się prawna analiza...Z tym plebiscytem to nie byłbym taki pewien, czy nikt nie słyszał. GP jest najpopularniejszym tytułem od kilkudziesięciu lat w mieście. Lekceważnie tego plebiscytu i jego wyników świadczyłoby o mega ignorancji. Jest to jasny i dobitny wyraz niezadowolenia z Finstera jako burmistrza. Oczywiście na Święta mógłbym dostać jeszcze lepszy prezent - Finster ogłosiłby,że zrozumiał swoje błędy i rezygnuje, ale to zapewne się nie stanie. Chociaż szczerze ot i tych 66% przeciwko też się nie spodziewałem. Burmistrz notuje wpadkę za wpadką. I to pasmo porażek doprowadzi do wyborczej klęski. Przyłożę do tej klęski rękę i zapewniam, że efekt będzie miażdżący obóz Finstera w którym do dziś króluje duch ORMO.

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto też rozdzielić moję życzenia wobec osoby burmistrza Finstera. Otóż jako burmistrzowi w politycznym wymiarze wskazuję to co napisałem wyżej. Jest to dla mnie przeciwnik polityczny i oczywiście każde jego potknięcie jest moim małym zwycięstwem politycznym. Natomiast jako człowiekowi życzę mu jak najlepiej - długich i dostatnich lat życia. W Chojnicach w których PChS stworzy do tego warunki wraz z nowym burmistrzem, dzięki czemu Pan Finster będzie mógł spokojnie żyć na zasłużonej emeryturze. Osobiście lubię Pana Finstera, jest naprawdę interesującą postacią, ale politycznie jest wypalony i dlatego polegnie w nadchodzących wyborach. To jest generał bez armii. W przeciwieństwie do Mariusza Brunki, który oprócz tego,że na lokalnej scenie jest generałem, to do tego ma armię gotową do politycznej walki o lepsze Chojnice.

  OdpowiedzUsuń