czwartek, 1 marca 2018

PChS chce zrealizować mój postulat wyborczy

Pasmo przykrych dla mnie doświadczeń, tak mogę jedynie podsumować ostatnie miesiące działalności PChS. Właśnie słyszałem w Radio Weekend Mariusza Brunkę, który z ramienia PChS proponuje wprowadzenie w Chojnicach Karty Chojniczanina. Miałkość intelektualna PChS-u sięga bruku. Karta Chojniczanina to był mój postulat wyborczy, ale Brunka nawet się nie pofatygował, żeby może zmienić dla niepoznaki nazwę dla tej inicjatywy. Nie, wziął ją i przedstawił jak swoją. Zresztą podobnie zrobił z chojnickimi prawyborami. Dla mnie to jest bardzo przykre, dotyka mnie to, jak się mawia - do żywej kości. 

PChS takiego postulatu jak Karta Chojniczanina nie stawiał, ani w trakcie wyborów, ani przed nimi, przynajmniej nic nie wiem o tym, żeby publicznie o takiej inicjatywie informował. Zaś inicjatywa znajduje się w mojej ulotce wyborczej i jest zwięźle zaprezentowana. 

5 komentarzy:

 1. A ten Brunka to jestt ten Brunka-aktywista ZSMP z lat 80-tych???

  OdpowiedzUsuń
 2. Megalomania, narcyzm, samouwielbienie? Wygląda na to, że przed prezentacją jakiegokolwiek postulatu należy konsultować to z naczelnikiem Chojnic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Polsce obowiązuje prawo ochrony własności intelektualnej, prawnik powinien mieć tego świadomość. Niestety zrzyna cudze pomysły jak leci, bo PChS nie ma żadnego, podkreslam, żadnego pomysłu na Chojnice własnego autorstwa. Nawet to co było na ulotce Żywickiej w części "Cele..." to słowo w słowo tekst mojego autorstwa.

   Usuń
 3. Podobno "Zamieszczanie komentarzy nie jest moderowane". Zapewniał Pan, że nie będzie Pan ograniczał swobody wypowiedzi a zauważyłam, że komentarze znikają a nowe są dodawane po autoryzacji, niedawno krytykował Pan innych za takie praktyki, a teraz robi to samo? Jak by Pan nazwał takie zachowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, włączyłem moderowanie komentarzy w związku z falą obelżywych, kłamliwych i oszczerczych wypowiedzi wymierzonych nie w działalność społeczną lub polityczną, ale we mnie osobiście.

   Usuń