czwartek, 22 czerwca 2017

Co ze stacją krwiodawstwa w Chojnicach?

Dziś otrzymałem telefon, który może niepokoić. Podobno Rejonowe Centrum Krwiodawstwa ze Słupska zamierza zakończyć działalność Punktu Krwiodawstwa w Chojnicach na koniec 2017 r. W tej sprawie dziś rozmawiałem z Dyrektorem Leszkiem Bonną, szefem chojnickiego szpitala. Z pewnością to Pan Bonna będzie w stanie uzyskać pełną wiedzę odalszych zamiarach Rejonowego Centrum Krwiodawstwa. Z informacji jakie posiadam wynika, że do tego punktu przybywa dziennie kilkudziesięciu chojniczan, więc jego ewentualna likwidacja byłaby na pewno wielką stratą. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. 

Niestety nie miałem okazji być, już drugi raz z rzędu, na spotkaniu Rady Społecznej przy chojnickim szpitalu, ale staram się trzymać rękę na pulsie wokół tematów związanych z lecznictwem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zamieszczanie komentarzy nie jest moderowane. Zamieszczający komentarze ponoszą pełną odpowiedzialność prawną za zamieszczane treści, nie będę ingerował w treść komentarzy. Proszę tylko, abyście zachowali minimum kultury. Dotąd moderowałem komentarze, odtąd jednak daję Wam Czytelnicy wolną rękę. Licząc na ciekawe dyskusje o naszym mieście i powiecie.