środa, 13 października 2010

Wspólnota Małych Ojczyzn popiera Marcina Wentę

Otrzymaliśmy mocne poparcie (jako KWW Projekt Samorządność) od Wspólnoty Małych Ojczyzn. WMO zostało w większej mierze powołane przez byłego wicemarszałka województwa kujawsko - pomorskiego Macieja Eckardta.

To kolejny dowód na to, że Projekt Samorządność i tym samym Marcin Wenta zdobywają poparcie wykraczające poza ziemię chojnicką. Jest w nas wspólnota ideałów - "Jedni z drugimi, nigdy jedni przeciw drugim".

W samorządzie w naszej ocenie nie ma miejsca na spory ideologiczne (ta "moja" czerowna gwiazda - sic!), ale jest miejsce na współpracę ponad podziałami. Samorząd to tak naprawdę nasza codzienna ojczyzna - u nas przepiękna. Nasze lasy, jeziora, strugi...i nasza unikatowa (każdy lubi sie tym chwalić ;-) tozsamość.

W Chojnicach WMO to nie tylko poparcie prezesa Eckardta, ale to przede wszystkim faktyczna działalność. WMO pójdzie z nami do wyborów w Chojnicach! W Projekcie Samorządność WMO będą reprezentowane przez pana Piotra Stanisławskiego (który od dzis szefuje WMO w Chojnicach) , młodego przedsiębiorce, również politologa ;-) i innych młodych ludzi

Oto treść poparcia jakiego udzieł Marcinowi Wencie prezes Maciej Eckardt:


Chojnice, dnia 10 października 2010 r. Komitet Wyborczy Wyborców
„Projekt Samorządność”
Chojnice

Stowarzyszenie Wspólnota Małych Ojczyzn udziela swojego poparcia Panu Marcinowi Wencie w wyborach na urząd Burmistrza Chojnic w wyborach przypadających w 2010 roku i zwraca się do swoich członków oraz sympatyków z Chojnic o aktywne włączenie się w Jego kampanię wyborczą.
Wspólnota Małych Ojczyzn wspiera osoby i środowiska, które aktywnie działają na rzecz swoich wspólnot lokalnych, promuje społeczników, dla których dobro wspólne, wolność, gospodarność i patriotyzm nie są pustymi sloganami. W ocenie Wspólnoty Małych Ojczyzn osobą, która wpisuje się w te postulaty jest Pan Marcin Wenta.
Po zapoznaniu się z programem kandydata Wspólnota Małych Ojczyzn uznała, że przedstawił on najlepszą propozycję dla Chojnic, uwzględniającą charakter i tradycję miasta, dającą perspektywę na dołączenie Chojnic do tych miast, których gospodarka, edukacja, kultura i tradycja doskonale się odnajdują w nowoczesności. Wspólnota Małych Ojczyzn uważa, że głosowanie na tego kandydata, to dobra i opłacalna inwestycja w przyszłość miasta.

Prezes
Wspólnoty Małych Ojczyzn
Maciej Eckardt
Zakończe tego posta tak jak ma to w zwyczaju Muniek - Jest super jest super z ironią wobec stanu rzeczy jaki mamy w Chojnicach ;-)P.S. Do mediów slę komunikacik jako rzecznik, więc proszę nie sciągać z bloga ;-)
UWIERZ W ZMIANY!

Zapraszam na http://www.ojczyzny.pl/