poniedziałek, 27 września 2010

KWW Projekt SamorządnośćPan Andrzej Mielke podpisuje dokumenty potwierdzające rejestrację KWW Projekt Samorządnosć


W imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Projekt Samorządność informuję, że w dniu dzisiejszym (tj. 27.09.2010) Komisarz Wyborczy w Słupsku (na podstawie Ustawy z dnia 16 lipca 1998 - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw) wydał postanowienie o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Projekt Samorządność. Zawiadomienie o utworzeniu Komitetu zostało złożone przez pełnomocnika naszego komitetu pana Andrzeja Mielke.

Z dniem dzisiejszym Projekt Samorządność jako komitet wyborczy uzyskał prawo do prowadzenia kampanii wyborczej na terenie województwa pomorskiego. Tym samym uzyskaliśmy prawo do prezentacji naszego programu wyborczego, który trafi do rąk każdego wyborcy.

W najbliższym czasie oficalnie przedstawimy kandydata na burmistrza Miasta Chojnice oraz liderów list w poszczególnych okręgach.

Nadmienię, że nasz Komitet Wyborczy zarejestrowalismy jako pierwszy z terenu Miasta Chojnice. To tylko jeden z przykladów szybkiej, sprawnej i profesjonalnej dzialnosci Projektu Samorządność, kolejne w bliskiej przyszłości.

Kampanię wyborczą w Chojnicach uważamy tym samym za otwartą! :-)