poniedziałek, 29 maja 2017

Problemy Polski powiatowej i gminnej

Kolejne, miłe zaskoczenie, poseł Aleksander Mrówczyński organizuje w Chojnicach sesję wyjazdową Parlamentarnego Zespołu ds. rozwiązywania problemów "Polski powiatowo-gminnej". 

Kiedy patrzę na tematykę dotychczasowych spotkań, to jest ona rzeczywiście interesująca. Dostałem zaproszenie na tę sesję w Chojnicach, i na ten dzień przygotuję dość długą i zasadną listę dla parlamentarzystów, licząc, że podejmą choćby kilka ważnych zagadnień. Sesja odbędzie się 2 czerwca. 

Tutaj możecie się Państwo zapoznać ze składem i pracami zespołu, któremu przewodniczy Aleksander Mrówczyński: 

Nowy - Stary Pierwszy

Chojnicka Rada Miejska pod przewodnictwem prawdziwego Demokraty Ludowego! Światłego Antoniego Szlangi, bojownika o internacjonalistyczną jedność proletariuszy świata, gwiazdę sowiecką w Chojnicach i kilka innych elementów wiążących nas bardziej z Moskwą niż z zachodnią cywilizacją. Dlatego cieszmy się i radujmy, bo dokonania Antoniego są Wielkie niczym te, które położył jako podwaliny nowego świata sam Józef Stalin. Ster Rady Miejskiej znalazł się w rękach najczystszego ideowo, żyjącego, komunisty w Chojnicach. Można rzec, w rękach politycznego Ojca Chrzestnego naszego przewspaniałego i uniżonego sługi wszystkich chojniczan, czyli Arseniusza Finstera. 

Radość i duma rozpiera serce chojniczan! Tyle lat czekali na powrót Towarzysza Antoniego, który dzielnie, już jako ORMOwiec, bronił ideałów demokracji ludowej! 

Wiele już o Antonim pisałem, choć nie mógłbym się Go nachwalić samym tylko pismem, więc znajdziecie i dokumenty o działalności tego Wielkiego Komunisty, Syna Ideowego Kraju Rad, a jednocześnie politycznego Ojca Chrzestnego naszego Wielkiego Burmistrza!  Przygotujemy się wkrótce na pochód! Ku chwale Bohaterom ZSRS! ;)

Tutaj link do materiałów o dokonaniach Antoniego, taki, uznajmy chwilowo, zarys biografii politycznej tego wybitnego aktywisty ruchu robotniczego: http://polityka-chojnice.blogspot.com/search?q=szlanga