poniedziałek, 16 maja 2011

chojnice.com?

Wszystkich zwolenników działalności SAH proszę o przemyślenie korzystania z portalu http://www.chojnice.com/ . Ja ogłaszam publicznie, że w dniu dzisiejszym ostatni raz wszedłem na to "reżimowe medium". Nie interesują mnie wywiady z tezami w pytaniach czy socjotechniczne połajania ze strony człowieka, który o demokracji wie niewiele w teorii co widać w praktyce.

Na początku łudziłem się, że dziennikarze chojnice.com nie pozwolą na taki POLITYCZNY zwrot tego portalu, widać jednak, że zależy komuś bardzo na manipulowaniu społeczeństwem.

Oczywiście tak jak przewidywałem są dalsze inwektywy i Finster nie powstrzymał się w swej przemowie przed niskimi argumentami i czarną propagandą. Raz widział jak to jest kiedy odpłaca się mu pięknym za nadobne, teraz udowodnił, że chce więcej.

Udławcie się swoimi kłamstwami!

Reżim musi być

Po naszej akcji jest orędzie do społeczności Chojnic:


http://www.chojnice.com/video/pokaz/430#foto

Pytania nieco sztuczne i jakby kryjące w sobie pewne tezy. Oto awanturnicy, ludzie niezrealizowani, niestabilni, niegodni dialogu z burmistrzem, etc.

Śmiech człowieka ogarnia i nadzieja, że każdy myślący zorientuje się w manipulacji jakiej został poddany. W filmie jest kilka sprzecznych wypowiedzi, jest też kilka zabawnych.

Napiszę to wprost. Panie Finster, mnie Pan pouczać nie będziesz, bo ja jestem człowiekiem wykształconym, Pan jesteś dla mnie moskiewskim doktorem w pejoratywnym tego słowa znaczeniu. Inzynierem, który dorwał się do rządzenia czymś na czym się nie zna - czyli społeczństwem, które inzynieryjnymi mechanizmami próbuje Pan kształtować.

Zetrzemy się, i to nie raz, i słusznie Pan się domyśla, że oto ma Pan przeciwników politycznych - EUREKA! Z tym, ze mnie osobiście Pan w ogóle nie obchodzi, jako przykład człowieka nieciekawego, natomiast interesują mnie dogłębnie prezentowane przez Pana praktyki władzy i mechanizmy przez tę praktykę wytworzone i temu będę się przyglądał.

Poza tym, nie ma zamiaru podejmować dialogu z osobą, która hołubi sowietów i promuje byłych PZPR-owców i współpracowników SB.

Kim jest hołota, czym jest anarchia?

Dziś w serwisach informacyjnych Radio Weekend można usłyszeć, że protest sobotni, był organizowany przez kiboli (tak nazwał nas szanowny misztrz mistrzów Jutrzenka - Trzebiatowska) , a na okrasę są słowa burmistrza Arseniusza Finstera, który sprawę nazywa anarchią i hucpą! :)

Obaj Panowie muszą sobie zdawać sprawę z tego, ze są na granicy bezprawie. Nie mozna nazywać anarchią zgromadzenia publicznego, które zostało zgłoszone do odpowiedniej instytucji. I tutaj Pan Finster się zagalopował. Nie mozna nazywać kibolami ludzi, którzy organizują się w społecznym proteście. I tutaj Jutrzenka przegiął.

Po prostu Ci ludzie są jednak oderwani od rzeczywistości. Zamiast nas przeprosić za swoje wcześniejsze zachowania to dalej plują. Finsterowi pokazaliśmy podczas manifestacji Jego własne metody - zagłuszanie, odbieranie głosu, marginalizowanie, trywializowanie itd. Takie metody Pan Finster stosuje od lat i będzie stosował nadal, a prawda jest taka, ze politykiem jest miernym i dowodem tego jest miedzy innymi funkcjonowanie baszty w której jest Galeria Jutrzenki - Trzebiatowskiego.

Dziś należy się spodziewać orędzia wodza Chojnic. Z pewnością będzie socjotechniczny atak, ktróy będzie nas miał stawiać w roli kiboli, anarchistów itd. Zresztą ten atak juz trwa w mediach elektronicznych - w formie komentarzy.