sobota, 25 września 2010

Polityczna karuzela

W chojnickiej polityce rzeczywiście zaczyna się dziać. Tytułem krótkiego podsumowania tego tygodnia zapraszam się przysłuchać, czy też przyjrzeć, z uwagą pierwszym "kampanijnym" wypowiedziom liderów i temu co dzieje się wokół:


Komisja Budżetowa Rady Miasta Chojnice nie chce dokumentów dotyczących finansów Miasta!?!


http://chojnice24.pl/?m=1&i=12482&p=2


Pod tym linkiem kryje się obraz chojnickiej PO, a dokładnie odźwierciedlenie mechanizmu wyłaniania z tej formacji kandydata na burmistrza Miasta Chojnice (dla mnie kampania obłudy i oszustw)

http://chojnice.com/wiadomosci/teksty/To-ja-zdecydowanie-mowie-tobie-nie/2254


Tutaj nieco przyjemniej, wypowiada się 4 znanych dotąd kandydatów na fotel burmistrza. Wypowiedź dla Radio Weekend. Głos dali panowie: Marcin Wenta, Andrzej Dolny, Arseniusz Finster i Leszek Redzimski

http://www.weekendfm.pl/?n=29798

W wypowiedzi dla Radio Weekend tylko jeden kandydat mówił w sposób rozwazny, skromny, a jednocześnie pewny i dobitny. Kandydatem tym w mojej opinii był Marcin Wenta. Najsłabszą wypowiedź można usłyszeć z ust Pana Redzimskiego, który zaczyna mówiąc tak: "Moje nazwisko jest znane...". Pan Finster znowu zaszkoczył elokwencją mówiąc, ze ON MA WIELE SCENARIUSZY, ALE TEN NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNY JEST TAKI ZE ZNOWU BEDZIE BURMISTRZEM. Ja zycze miastu Chojnice lepszego burmistrza.