niedziela, 20 marca 2011

Rocznica bitwy pod Męcikałem - zaprasza komenda "Cis"

Miłośnicy historii TOW "Gryf Pomorski" w Męcikale, z komendy "Cis" - powiat chojnicki, działający przy bunkrze Zielony Pałac składają zaproszenie na dzień jutrzejszy. Uroczystość przy pomniku w Męcikale. Data 21.03.2011, miejsce - pomnik upamiętniający 67. rocznicę bitwy z Niemcami. Godz. 17.30.

Więcej info tutaj:
http://chojnice24.pl/artykul/9588/obchody-67-rocznicy-bitwy-pod-mecikalem/

Pytanie o media

Kiedyś, parę lat temu, kiedy pojawiliśmy się jako Stowarzyszenie ze swą działalnością, ciężko było dotrzeć do mediów. Zdarzało się, że nasze komunikaty, informacje o naszej działalności i inicjatywach były zwyczajnie pomijane. Choć wyjątkiem była "Gazeta Pomorska", która praktycznie zawsze informowała społeczeństwo o naszych inicjatywach z wiadomą dozą obiektywizmu.

Po pewnym czasie, kiedy przebiliśmy się do świadomości ludzi mediów nikt nam nie robił problemów z prezentacją naszych działań. Powstała taka dość miła atmosfera, wzajemnego poszanowania i zrozumienia.

Niestety...chyba wszystko co dobre ma swój koniec. Kilka dni temu, zdjęto artykuł o naszej działalności z chojnice.com. Wybuchła wokół tego spora awantura w którą postanowił się włączyć Pan Finster, informując społeczeństwo, że jest od lat w znajomości z Panem Durajem (właścicielem portalu chojnice.com).

Wysłałem do wszystkich redakcji w Chojnicach informację o promocji nowego numeru "Słowa Młodych", niestety, chojnice.com dotąd w błyskawicznym tempie publikujące nasze komunikaty nie zamieściło zaproszenia. Pytanie. Dlaczego?

AKTUALIZACJA:

Chojnice.com zamieściło nasze zaproszenie. Redakcji chojnice.com serdecznie dziękuję.

Zaproszenie dostępne pod adresem:
http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Zaproszenie-na-promocje/3585