środa, 19 marca 2014

Putin czeka na Finstera?

Prawie wszyscy z przerażeniem obserwujemy to czego dopuszcza się Rosja, dokonująca zajęcia części suwerennego państwa. Wiadomo, że radni miasta Sewastopol już kilka miesięcy temu wysyłali listy do Putina z prośbą o przyjęcie Sewastopola i całego Krymu w poczet republik Federacji Rosyjskiej.

W Chojnicach nie brakuje entuzjastów byłego ZSRS, nie brakuje też rasowych komunistów i rusofilów. Ciekawe, czy ci którzy jeszcze w latach 80 - tych XX wieku zabiegali o moskiewskie rozgłośnie w Chojnicach, lub też ci którzy przesyłają na bieżąco informacje do białoruskich stacji telewizyjnych o tym co dzieje się w Chojnicach i jak to Arcana Historii chcą rewidować historię pisaną przez komunistów już wysłali list do Putina o objęcie mniejszości rusofilów chojnickich opieką przez Putina i wojska Federacji Rosyjskiej?

Przypuszczam, że ci którzy kłaniają się w Chojnicach czerwonej gwieździe pili szampana kiedy na Majdanie mordowano ludzi walczących o wolność. Dziś z pewnością czekaj na upragniony powrót wschodniego imperium, kto wie może zostaną gubernatorem...

Poniżej zdjęcie na którym widać jak Arseniusz Finster kłania się czerwonej gwieździe i bohaterom ZSRS, wraz z listem jaki opublikował organ prasowy Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego "Pomerania":


I cóż, wyborcy nie obdarzą już zaufaniem, ale może chociaż Putin da jakieś zajęcie? Czy chojniccy sowietofile już wysłali listy z błaganiem o interwencje w Chojnicach do Putina?