piątek, 17 października 2014

Cenzor Finster

Dziś dałem post o tym, ze Finster - burmistrz Chojnic do końca tej kadencji, ma konto na Facebooku. Tam zamieszczałem komentarze, pod lukrowaną przez Finstera rzeczywistością. Robiłem to w sposób merytoryczny i odwołujący się do rzeczywistości - faktów dokumentów itd. Finster okazał się jednak cenzorem, który wyrzucił moje komentarze i zamieścił wpis następującej treści:
http://polityka-chojnice.blogspot.com/2014/10/arek-na-fejsie.htmlProszę Państwa to jest skandal. Arseniusz Finster, obecny burmistrz Chojnic i kandydat na burmistrza Chojnic, wyrzucił mnie z facebooka swojego, bo według niego pisałem "niemerytorycznie" A pisałem o tym, że:

1. Finster zadłuża miasto i nie odróżnia inwestycji od kosztów.
2. O tym, że Finster nie ma wizji na miasto.
3. O tym, że zamieszcza swoje zdjęcie po przeróbkach w photoshopie, czyli manipuluje po prostu odbiorcami.
4. Pisałem też o tak zwanym doktoracie Finstera i zadawałem merytoryczne pytanie o to, gdzie był pomędzy 4 a 7 lipca 2003 r. kiedy podobno pracę kandydata nauk broniłw Moskwie?
5. Wskazywałem na złe zarządzanie podając przykłady.
6. Wskazywałem na brak merytoryczności właśnie w działaniu Finstera.
7. Wskazałem, że Arseniusz Finster nie ma wykształcenia ekonomicznego.
8. Wskazałem, że miasto Chojnice ulega degradacji za rządów Finstera.
9. Wskazałem, że obiektywne raporty instytucji naukowych podają, że w Chojnicach ludzie zarabiają najmniej w pomorskim, do tego nie anagażują się społecznie.
10. Wskaząłem, że Finter opiera swoją władzę o układy postpzprowskie, na ORMOwcach i donosicielach SB.


Oto przykład tego co zamieszczałem:Te uwagi z odnośnikami do postów na moim blogu: www.polityka-chojnice.blogspot.com Finster uznał, za "niemerytoryczne". Każdy zdaje sobie sprawę, że gdybym pisał o tak ważkich sprawach przez lata "niemerytorycznie" to spotkałbym się z Finsterem w sądzie.

To jest dno, to jest obraz zakłamania i zamknięcia burmistrza Finstera na krytykę. Do tego kłamie tez Finster, że kiedykolwiek szukła ze mną porozumienia. Nigdy i w żadnej sytuacji go nie szukał. Natomiast atakował tak mnie jak i prowadzone przeze mnie stowarzyszenia notorycznie. Pan Finster po raz kolejny pokazał chojniczanom swe oblicze. Na szczęście będą debaty. Przyjdę wszędzie, gdzie będzie Finster na merytoryczną dyskusję. 16 lat nieudolności zostanie treściwie i zrozumiale dla wszystkich podsumowane. Bazując na dokumentach, faktach, zewnętrznych analizach.

To już odpowiedź, reakcja, Radka Sawickiego na usunięcie mnie z Facebooka z konta Arseniusza Finstera:

W związku ze sprawą zapraszamy do udziału w ankiecie:

https://docs.google.com/forms/d/1uML2f_bxXLsvSa3cyhKdNh9V0-GEdNh2gpD4Pkz66p0/viewform

Arek na fejsie

Przyszedł czas ostrej kampanii wyborczej, obecny burmistrz Chojnic zaczął doceniać siłę Internetu. 


Oprócz tego, że zamieszcza tam zdjęcia w photoshopie, to prawda o Chojnicach przyjmuje oblicze karykaturalne. Otóż wszystko jest podane w zalewie lukrowo - cukrowiej okraszonej zdjęciami Arseniusza Finstera w wieku niemowlęcym. Jakież to rozczulające...Ale taki właśnie jest poziom postrzegania świata przez burmistrza Finstera - infantylny, i bezrefleksyjny.

Profil ma jeden cel - wciskanie kitów. Proszę nie łykać, mogą zaszkodzić w przyszłości. 

Pomimo tego zapraszam na ten profil do żywego komentowania naszego lokalnego "Berlusconiego".