poniedziałek, 11 października 2010

Chojnickie wybory

Warto zaglądać na portal www.chojnickiewybory.pl . Portal prowadzony jest przez Fundację Fuhrmanna. Cele - przybliżyć działalność komitetów wyborczych, zapoznać obywateli z pomysłami ich sąsiadów, którzy kandydują do ciał samorządowych (rady miasta, gmin, powiatów, sejmik wojewódzki, kandydaci na urząd burmistrza). W efekcie osiągnięcie tych celów ma podnieść frekwencje.

Ja również zachęcam. IDŹ NA WYBORY NIE DAJ SIĘ STEROWAĆ ;-)

2 komentarze:

  1. Branie udziału w wyborach jest quasi sterowaniem masy a więc mówienie o tym, że idąc na wybory nie damy się sterować jest swoistym matrixem. Z doświadczenia wiem, że jest to farsa - nie tylko w Chojnicach - politycy samorządowi usmiechają się w deszczowe dni przed wyborami a po wyborach siedzą i się kłócą.Zależy im tylko na władzy no i pieniądzach - to wiem również z doświadczenia. ...oczywiście będę prezesem...pamiętam doskonale. Cóż tak pozostanie i nikt tego nie zmieni. Społeczni działacze powinni działać społecznie.
    Pozdrawiam
    Marco

    OdpowiedzUsuń
  2. No i racja. Oboje to wiemy. Marco ja Ci tylko życzę, żebyś miał możliwość być bardziej krytycznym wobec tych którzy rządzą - realnie rządzą w Chojnicach. Pzdr

    OdpowiedzUsuń