niedziela, 21 listopada 2010

Koniec ciszy...a jednak nic nie słychać

Czekam podobnie jak Państwo. Po ciszy wyborczej, nadal w niecierpliwości. Współczuję kandydatom. Nerwy z pewnością są niesamowite, ciekawe jak sobie radzą przyszli radni z nadmiarem stresu w tej sytuacji?

Na chojnice.com od kilku dni była zamieszczona informacja z zaproszeniem na wieczór wyborczy online. Niestety na wspomnianym portalu...nadal cisza.

Wszyscy już chyba jesteśmy zmęczeni czekaniem.

Pracowałem w komisjach wybroczych i nie wróżę szybkich wyników. Jeśli do jutra do południa poznamy pierwsze wyniki, to będzie już wielki sukces osób pracujących w komisjach.

Zatem do jutra!

A jednak. Piszę jeszcze dziś, w dniu wyborów. Pierwsze wyniki - cząstkowe z OS. Kolejarz:

http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Pierwsze-dane-szacunkowe/2692

Brava dla chojnice.com .

Warto zwrócić uwagę, że przy podanej próbie Andrzej Dolny dostał ponad 20% głosów. Finster 73%. Zobaczymy jak w pozostałych okręgach będzie się kształotował wynik. Marcin Wenta przepadł w tych wyborach - według wyników z Kolejarza. Czekamy na więcej.

12 komentarzy:

 1. Witam rano będzie wszystko wiadomo. Ciekaw jestem czy będzie II tura w gminie wiejskiej Chojnice. W miejskiej raczej nie, chociaż nigdy nic nie wiadomo. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. Zakłócił Pan ciszę :) Właśnie wszystko jest możliwe, kto by przewidział, że pęknie rura w ratuszu? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to dobrze, że ktoś to zauważył. Gdyby nie wybory to jutro byłoby zdziwienie wielkie. Zaczynamy VI kadencję remontem? (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miejmy nadzieję, że generalnym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pożyjemy, zobaczymy :) Ciekawe czy ratusz był ubezpieczony? (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam! Niestety, nie będzie u nas wieczoru wyborczego. Ale słyszałem od jednego z członków Miejskiej Komisji Wyborczej, że ich nie zalało, komputery mają sprawne, prąd też mają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko może się zdarzyć. O przebicie łatwo. Oby nie doszło do jakiegoś nieszczęścia. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam Panie Jerzy. No strasznie się rozczarowałem brakiem wieczoru wyborczego, czekałem z niecierpliwością na ciekawe komentarze. Jakaś awaria techniczna? Dobrze,że MKW nie zalało. Może do 2 w nocy będą jakieś częściowe wyniki? Pozdrwiam

  OdpowiedzUsuń
 9. mam nadzieję ze panu nic się nie stało, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam. Dziękuję za troskę, nic się nie stało ze mną:) Po prostu po gorącym przedwyborczym okresie, kiedy to odłożyłem wiele sprawa stowarzyszeniowych na bok musiałem się wziąć do poważnej pracy ;-). Chyba za tydzień będzie nowy numer "Słowa Młodych", mam nadzieję. W każdym razie w numerze ok. 25 artykułów, recenzji, etc. To będzie chyba najlepszy numer. Zresztą jubileuszowy, bo 15. Będzie promocja numeru, więc każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać egzemplarz. W nim znajdą się rzeczy dotąd w Chojnicach nie publikowane, nieznane i niesamowicie interesujące. Przygoda intelektualna gwarantowana :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. A gdzie można dostać "Słowo Młodych"? (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 12. "Słowo Młodych" zawsze jest dostępne w Galerii Pana Mieczysława Blocha, Stary Rynek w Chojnicach.

  OdpowiedzUsuń