niedziela, 20 marca 2011

Pytanie o media

Kiedyś, parę lat temu, kiedy pojawiliśmy się jako Stowarzyszenie ze swą działalnością, ciężko było dotrzeć do mediów. Zdarzało się, że nasze komunikaty, informacje o naszej działalności i inicjatywach były zwyczajnie pomijane. Choć wyjątkiem była "Gazeta Pomorska", która praktycznie zawsze informowała społeczeństwo o naszych inicjatywach z wiadomą dozą obiektywizmu.

Po pewnym czasie, kiedy przebiliśmy się do świadomości ludzi mediów nikt nam nie robił problemów z prezentacją naszych działań. Powstała taka dość miła atmosfera, wzajemnego poszanowania i zrozumienia.

Niestety...chyba wszystko co dobre ma swój koniec. Kilka dni temu, zdjęto artykuł o naszej działalności z chojnice.com. Wybuchła wokół tego spora awantura w którą postanowił się włączyć Pan Finster, informując społeczeństwo, że jest od lat w znajomości z Panem Durajem (właścicielem portalu chojnice.com).

Wysłałem do wszystkich redakcji w Chojnicach informację o promocji nowego numeru "Słowa Młodych", niestety, chojnice.com dotąd w błyskawicznym tempie publikujące nasze komunikaty nie zamieściło zaproszenia. Pytanie. Dlaczego?

AKTUALIZACJA:

Chojnice.com zamieściło nasze zaproszenie. Redakcji chojnice.com serdecznie dziękuję.

Zaproszenie dostępne pod adresem:
http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Zaproszenie-na-promocje/3585

3 komentarze:

 1. taka ta polityka brudna Tochu... czasami mam wrażenie, że jeżeli nie przestanę śledzić, nie zarobię na usługi wodociągów. się we mnie obywatel odezwał. psia mać. :|
  g.

  OdpowiedzUsuń
 2. nikogo nie można powstrzymywać, ale się dobrze zastanów, zanim zaczniesz prezentację swoich myśli i zapatrywań w sposób oficialny pod imieniem i nazwiskiem :) Bo Twój poziom bez względu na wszystko moze być uznany za zerowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tłumaczyłam Ci już, że pod imieniem i nazwiskiem moje poglądy na różne kwestie się nie pojawią, bo z racji zawodowej, nie uważam tego za etyczne. tym samym uniknę oceny stolicy mądrości;) chociaż bycie jednym z zer w towarzystwie zer nestorów - bardzo kuszące;)
  g.
  g.

  OdpowiedzUsuń