niedziela, 6 marca 2011

Stowarzyszenie Arcana Historii REKRUTACJA

Stowarzyszenie Arcana Historii poszukuje osób, chętnych do stania się członkami naszego skromnego towarzystwa.

W Stowarzyszeniu prowadzimy obecnie kilka projektów, rozwijamy się i potrzebujemy rąk do pracy. Jednocześnie jest to doskonała okazja do wejścia w świat społeczny i do nabycia nowych umiejętności. Będzie tez szansa współpracy w środowisku międzynarodowym, stąd mile widziane są osoby ze znajomością jezyków:
- rosyjskiego,
- niemieckiego,
- angielskiego.
Poszukujemy tez w trybie ciągłym: socjologów, prawników, filozofów, politologów, pedagogów, historyków.
Kazdy kto się zgłosi otrzyma konkretne zadania i będzie miał mozliwość realizowania się na niwie naukowej i społecznej.
W związku z uruchamianiem witryny http://www.arcanahistorii.org/ z chęcią podejmiemy współpracę z osobą, która będzie chętna sprawować biezący nadzór nad naszym serwisem. Na tej stronie znajdą się nasze filmy, ksiązki, "Słowo Młodych", opis projektów, ale takze forum i zamknięte forum dla członków Stowarzyszenia pełniące rolę platformy informacji wewnętrznej.
Nie jest wazna opcja polityczna. Wystarczy zaakceptować statut i wypełnić deklarację. Wymagane jest poświęcenie dla wspólnie określonych zadań.
W trybie pilnym poszukujemy skarbnika najlepiej aby była to osoba o wykształceniu administracyjnym, jednocześnie będzie pełniła funkcję członka Zarządu, więc przed przyjęciem przejdzie odpowiednie testy.
U nas liczy sie tylko statut i dązenie do wyznaczonych nim celów. Obowiązuje twardy rygor, cotygodniowe spotkania i przyjazna atmosfera. Wzajemne zaufanie i mozliwość polegania na sobie równiez w sprawach nie dotyczacych stowarzyszenia.


Każdy chętny otrzyma ode mnie statut i deklarację.
Składki członkowskie wynoszą 30 zł kwartalnie, proszę brać to pod wzgląd ;-)
Dane kontaktowe:
tel: 889681139

13 komentarzy:

 1. Tochu... a czy jest możliwość pertraktacji:)? np. w zamian za wyższą składkę przyzwolenie na czytanie powieści awanturniczo-przygodowych na zebraniach:)?

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja to akceptuję w całej rozciągłości ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. o ile tą powieścią awanturniczą będzie chojnicki blog polityczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. oczywiście, tą powieścią musi być ChBP ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. to ja jednak podziękuję:)
  g.

  OdpowiedzUsuń
 6. G. Ty na członkostwo nie filuj. To by Ci absolutnie nie leżało. Dobrze, że jesteś cichym sympatykiem, czasami nim jesteś ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. no dopiero, coś się zgodził:) nie dosyc, że mnie do komuny przyjąć nie chcesz, to i ten cios;)? czemuż ach czemuż nie urodziłam się bez tego charakteru:)?!

  OdpowiedzUsuń
 8. Po przyjęciu przyszłaby pora na rezygnację. Nie ma przyjęcia, nie będzie rezygnacji. Pozostaje sympatia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A do komuny to nie ja przyjmuję. Przy Starym Rynku stoi taka czerwona kamienica, tam się zapytaj ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. nie ma rezygnacji, nie ma tęsknoty;) i jest wysoce niepoetycznie:)))
  Komuna mi się bardziej z dzieciokwietną kojarzyła (może przez nadmiar wczorajszych, powiedzmy, bodźców:) ), a Ty mi z tym bezhołowiem teraz:)

  OdpowiedzUsuń
 11. z komuną to racja jest, dobrze to wczoraj zrozumiałaś na wzór Mason Lafitte ;-) ale dziś tak chciałem pokazać drugie oblicze komuny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. obawiam się, że w tej drugiej, z moim hipisowskim światopoglądem, tym bardziej miejsca dla mnie zabraknie:) bo to wszak nie o samą rozwiązłość w ideologii chodzi;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam postulat towarzysze Polska dla polaków a Zupa dla biedaków.:-) Jeśli się ktoś nie zgadza ! To zapraszam na moją stronę tam opisuję jak dokonać czyszczenia i eksterminacji brudu.

  OdpowiedzUsuń