sobota, 28 lutego 2015

Zbieramy podpisy

Od 10 do 14 zbieramy podpisy na Starym Rynku pod listą poparcia Andrzeja Dudy jako kandydata na prezydenta RP. Zapraszamy!

2 komentarze:

  1. Zbieraj, zbieraj te podpisy, tak samo jak gdybyś zbierał żeby ciebie poparli jako kandydata na prezydenta RP! Wybrać niejakiego DUDĘ to tak samo jak wybrać twojego Jaśnie Pana JAROSŁAWA K., który z tylnego siedzenia kierowałby tym malowanym prezydentem, tak jak kierował swego czasu "premierem" Marcinkiewiczem dopóki ten nie zorientował się co jest grane! Nie masz co liczyć na tego gościa i zbieranie podpisów na niego jest tak samo skuteczne w przypadku wyborów jak zbieranie podpisów i głosowanie na Annę G. /ta już w ogóle mogłaby dać sobie spokój/!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Równie dobrze możesz zbierać podpisy aby poparto Ciebie Panie Wałdoch bo chcesz zostać prezydentem RP! Szanowny Panie jakikolwiek ten "prezydent" będzie, czy bardziej "lewy", czy bardziej "prawy" a może "zielony" to i tak jeden ch...., że tak powiem, bo w Polsce prezydent to jest taka osoba dla ozdoby tego kraju dlatego, że on w sumie g... może! Powiedz czy nie mam racji Panie Marcinie!

    OdpowiedzUsuń