poniedziałek, 8 listopada 2010

Anty - rekomendacje do Rady Miasta Chojnice

Z okręgu nr 1 do Rady Miasta ANTY - rekomendację otrzymują:

z KWW Arseniusza Finstera Program 2014

Janowski Mirosław Edmund
Gabryś Edward Witkor
Niesłony Bernard Walentyn

z okręgu nr 2

Pietrzyk Edward
Kowalik Stanisław Kazimierz
Szlanga Antoni
Folerzyński Dariusz
Eichler Piotr

z okręgu nr 3

Finster Arseniusz
Skiba Józef Marian
Kuffel Bogdan Ludwik
Błoniarz - Górna Maria Zofia
Paczkowska Ludomiła Kazimiera
Czajka Marek Paweł - współpracownik organów bezpieczeństwa PRL
Gąsiorowski Andrzej Lechosław
Wodzikowski Czesław Jan

Na tych Panów i Panie proszę nie głosować!

16 komentarzy:

 1. przy pozytywnej rekomendacji troche sie rozpisales . moze choc jednego z ANTY bys uzasadnil. a moze kilku po kolei?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozpiszę się i przy tym, ale do wyborów jeszcze trochę pozostało. Redagowanie bloga to moje dodatkowe zajęcie. W wolnej chwili będę uzupełniał. Mam też wyniki ankiet które obiecałem publikować, ale nie mam możliwości aby je opracować na ten moment.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do pewnych osób nie potrzeba uzasadnienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko na panów ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehheeh, dobra uwaga. Maskulinizmy jednak panują nad dyskursem. Zaraza poprawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopisuję do tej listy: Edmund Hapka Projekt Samorządność „jedynka” w okręgu miejskim. Niech najpierw wytłumaczy na jakiej podstawie zastraszano (m. Chojnice) i zmuszono (gmina Chojnice, ul. Komarowa i Jeziorna) ludzi do partycypacji w kosztach przy przebudowie linii energetycznych z napowietrznej na podziemną. Jeżeli uważa, że miał rację to niech wytłumaczy dlaczego nie wszyscy te koszty ponieśli? Mam na myśli przebudowę przyłączy. W Czersku (o ile dobrze pamiętam, mieszkańcy ul. Tucholskiej się nie dali w to wciągnąć. I jeszcze jedno. Kiedy zostaną w sposób prawidłowy wbudowane przyłącza energetyczne? Czy stan obecny nie narusza ustaw: o drogach i prawie budowlanym? Proszę zauważyć, że gazownia wykonuje to w sposób prawidłowy. W granicy działek lub na terenie posesji danego klienta. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nic mi o tej sprawie nie wiadomo. Jeśli jest tak jak Pan mówi, to rzeczywiście nieciekawa kwestia. Do Pana Hapki mam numeru telefonu, email. Czy coś Panu podać? Myślę, że te informacje może Pan przesłać do Niego. Ewentualnie polecam kontakt z portalami ch24, lub chojnice.com . Sprawę ładnie opisać i wysłać pismo. To chyba najskuteczniejsza metoda?Może Pan też do mnie napisać na emai: marcin.waldoch@gmail.com lub wysmarować dokłądnie tutaj w komentarzach. Też mogę sprawę opisać. Znam Pana Hapkę i złego słowa nie mógłbym powiedzieć, ale wiadomo, że wszystkiego nie można wiedzieć. Tak się zastanawiam, może w wolnej chwili sam zadzwonie do Pana Hapki i dam Panu odpowiedź w Jego imieniu jeśli wyrazi zgodę. Reasumując widzę wiele opcji na uzyskanie odpowiedzi. Sam Pan musi się na coś zdecydować. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Pan Hapka domyśli się kim jestem. Tego akurat nie obawiam się. Kiedyś również miałem inne zdanie o tym człowieku. Zawiodłem się. Zapewniam Pana, że temat jest bardzo ciekawy. Po wyborach możemy spotkać się. Uzgodnimy termin jeżeli Pan wyrazi na to ochotę. Pozdrawiam. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyrażam chęć spotkana się z Panem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze jedno. Ja te sprawy ludziom tłumaczyłem. Zaciągnąłem w tamtym czasie informację ze stron Urzędu Regulacji Energetycznej (URE). Mam materiały i ustawy. Mojej rodziny nie udało się wykorzystać kilku sąsiadów też nie. Żal mi było emerytów i rencistów, którzy ponosili wydatki od 1000-1500 złotych. Starsi ludzie są tacy, że jak im się wyrwany z kontekstu paragraf przywoła i pomacha kartkami przed nosem, a do tego zagrozi odcięciem prądu to uwierzą, najmują firmę i płacą. Cóż... życie. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wie Pan. Swego czasu zachęcałem "Czas Chojnic" do podjęcia się tematu. Zostawiłem, a następnie odebrałem materiały o rozstrzyganiu sporów z URE. Nie podjęli tematu. Dla ciekawostki powiem Panu, że był w "Czasie Chojnic" artykuł dotyczący ulic Komarowej i Jeziornej w Charzykowach. Było w nim jak wójt Zbigniew Szczepański chwalił się jak to zmusił niepokornych do partycypacji w zadaniu. Mam nawet u siebie gdzieś wycinek. Moim zdaniem to śliska sprawa. Może warto było złożyć zawiadomienie do Prokuratury "w sprawie niekorzystnego rozporządzenia cudzym mieniem". Może tak. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o dostarczenie skanu tego artykułu, jeśli zechce Pan to zrobić. Z miła chęcią sprawe opiszę ponownie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeszcze słowo o rekomendacjach i anty wersji. Tak się zastanawiałem czy nie zadziałają odwrotnie :-). Traktuję to jednak jako formę przedwyborczej zabawy - jednych obstawiam i im kibicuję drugich na płaszczyźnie politycznej staram się odsunąć od wyborców.

  OdpowiedzUsuń
 14. Po wyborach odezwę się. Pozdrawiam. (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Wałdoch, mam pytanie. Na jakiej zasadzie wybrał pan tych z anty-rekomendacji? Przecież niektórych pewnie nie zna Pan nawet. Czyżbyście aż tak ich się bali?

  OdpowiedzUsuń
 16. Klucz był prosty. I już pisałem wyżej dlaczego wybrałem te osoby. Myli się Pan obserwuje osobiście większość z tych osób. Po prostu wiem na kogo zgodnie z moją tożsamością i wychowaniem głosu oddać nie powinienem. Wiem jakich postaw i wartości nie popieram. To nie jest lista proskrypcyjna, a po prostu wykaz osób, których bym nie zarekomendował. Niektóre osoby znają mnie i same mogłyby Panu powiedzieć dlaczego nie oddałbym na nie głosu, jeśli tylko by tego chciały.

  OdpowiedzUsuń