środa, 18 maja 2011

"Palikot" przeprasza Finstera = Ruch Poparcia Finstera

Ruch Palikota przeprosił Arseniusza Finstera za udział swoich czlonków w pikecie jaką zorganizowało pod basztą w sobotę (14.05.2011) stowarzyszenie Wspólna Ziemia.

Najpierw byli na pikecie, po to, aby potem przepraszać za swoją obecność.

I to mają być ludzie tej antyklerykalnej rewolucji?

Znam osobiście Artura Grodziskiego i żałuję, że dał się wciągnąć we współpracę z ludźmi bez kręgosłupa, zresztą moze sam tego chciał? Niedługo dowiemy się, że za 5 kg cukierków i obietnicę nie wpuszczania księdza na koledę Finster dostał poparcie Palikotów w następnych wyborach :))


Ciekawie prezentuje się obecne stanowisko Ruchu Palikota z Chojnic, wobec wcześniej wystosowanego przez nich pisma do Zarządu Krajowego RPP. Skan ponieżej, myślę, ze szczególnie Pan Grodziski i Finster powinni nad treścią posiedzieć chwilę, zanim podejmą rozmowę ;-):17 komentarzy:

 1. Radek Sawicki18 maja 2011 06:46

  Trafny komentarz, też zawiodłem się na tym ruchu, który szybko ustał, zatrzymał się na radykalnych zapowiedziach radykalnych zmian. Zmiany nie przychodzą same, trzeba o nie walczyć. Do walki trzeba mieć wizję zmian, motywację i moc. Czegoś tu zabrakło. Palikoty w Chojnicach już nie są ruchem tylko stagnacją polityczną, bezruchem ideowym i organizacyjnym... Szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 2. Marcinie to nie jest do zarządu krajowego!!!!
  takie pismo dostało ch24!!
  To nic odkrywczego!!!
  Ale dziękuje, teraz widzę kto tak naprawde robi zadyme !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiscie, zadyme robicie Wy, Ty szczególnie. Bo najpierw coś popierasz, a potem za to poparcie przepraszasz burmistrza Finstera. Teraz co za to dostaniecie? Miejsce w komisji ds. opracowywania strategii miasta, czy ChDK na przyjazd Palikota? Zresztą sam zdjąłeś to pismo z facebooka, zastanówcie się co robicie, bo nie ma w was już żadnej wiarygodnośći po tej zagrywce. Mogłeś po prostu nie przychodzić, jeśli Twoja obecność miała być tylko i wyłącznie potem przez Ciebie wykorzystana do rozmów z Finsterem, znajdź inną trampolinę. Artur wkurzyłeś ludzi na maksa, nie tylko mnie, po prostu LUDZI!! Jesteście bez skrupułów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo proszę!!
  Jestem nadal za wyrażaniem swojego niezadowolenia z kierunku rozwoju miasta, ale do tego Marcinie służy rozmowa!!!!!
  A nie zagłuszanie bezmyślne osoby, która rzeczywiście miała prawo przemówić!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie ta osoba przemawia od kilku dni, i to nie ona była zagłuszana, a sama zagłuszała. Organizatorami byli Radek Sawicki i ja, a Pan Finster samowolnie, bez pytania o możliwość zabrania głosu wepchną się plan spotkania. I kto tutaj trąci anarchią? Finstera nie było w planie spotkania i koniec kropka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Marcinie mam tylko nadzieję że ta chłosta która mnie dziś obdarzyłeś, wyjdzie Ci na zdrowie. Wiele szczęścia i życzliwości!!!
  Pozdrawiam Cię!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Sam się schłostałeś. Ja ukazałem tylko genezę, waszych przeprosin wobec Finstera. Śmieszne to jest, że niezależny ruch polityczny tłumaczy się burmistrzowi z udziału w proteście społecznym. Opublikuj treść Waszego pisma do Finstera, może nie jest tak niskie i służalce jak myślę. Też Ciebie pozdrawiam!!! Poza tym, że weszliście bez masła, to nie czuję urazy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zresztą Finster każdym się "wyciera" - ChRS-em na co dzień już, teraz wytarł się Wami. Wysłałeś wcześniejsze pismo do mediów mogłeś wysłać i to, które posłaliście burmistrzowi, proste prawda? Nie masz się co przejmować, to jest sprawa nieznaczna, burmistrz Was przygarnie, powie jacy to Ci wichrzyciele i hołota są straszni, a Wy będziecie może kolejną ekpią wsparcia dla AF. Szkoda, liczyłem na to, że idziecie w kierunku niezależności, suwerenności i macie konkretne plany... Może jeszcze zmienisz zdanie i przemyślisz wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 9. I przyznam, że to kolejny majsterszyk polityczny - miał być - w wykonaniu Finstera. Rozgrywa scenę według swojego uznania, a wy jak owce...Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 10. Radek Sawicki18 maja 2011 10:46

  Nie bądź taki surowy, Marcinie. Fakt, wg mnie też RPP się podłożył i w kontekście np. braku jakiejkolwiek rozmowy po akcji z nami, organizatorami, jest to mało fajne. Burmistrz zdeflorował nasze polityczne dziewice ;-) Tak bym to ujął. Ale to jeszcze nie ślub, a i niekoniecznie dziecko musi być... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech się nawet za mąż biorą ;-) Mało nam do tego. Natomiast, dobrze byłoby rozmawiać, a nie od razu dawać "mięso" na argumenty, które służą jako pociski przeciwko społeczeństwu obywatelskiemu. Sytuacja się uspokoi, to na pewno powstaną okoliczności sprzyjające dialogowi z kolegą Arturem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Radek Sawicki18 maja 2011 13:26

  ...czego Tobie, Arturowi i sobie życzę...

  OdpowiedzUsuń
 13. Szanowni koledzy, jestem zawsze chętny do dialogu!!

  OdpowiedzUsuń
 14. A to cieszy. Jak sądzę zrozumieliście swój błąd. Jesteście młodzi i należy na Was patrzeć z wyrozumiałością. Nikt nie jest nieomylny. Trochę mi Was żal, lecz "co nas nie zabije to nas wzmocni". (kocur)

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak Ci Artur tez powiem:
  myślę sobie, że zbłądziłeś. Ale błądzić ludzka rzecz. Któreś z nas ma zły osąd sytuacji.
  genka

  OdpowiedzUsuń
 16. już nie chce mi się rozmawiać z Toba Arturze, pozostań palikotowcem i stosuje nadal sb-eckie metody, cieszę się, że tak szybko ujawniłeś swój charakter, to co zrobiłeś to jest świnstwo i powiem CI to w cztery oczy

  OdpowiedzUsuń
 17. polecam artykuł o RPP w najnowszej "Polityce":). Jest o tym, wśród jakiego elektoratu cieszy się największym poparciem:)
  g.

  OdpowiedzUsuń